ShowBiz


Këto janë gratë e vëllezërve Mziu (Foto)

Ata janë vëllezërit më të famshëm në Kosovë. Fjala është për vëllezërit Mziu të cilët njihen për muzikën që e bëjnë si në klipe ashtu dhe në dasma e ahengje të ndryshme familjare Ata kanë…
VALBONA SELIMLLARI NUSE; DALIN FOTOT E RRALLA…

Valbona Selmillari eshte missi i parë shqiptar dhe mbahet mënd nga të gjithë. Ajo na ka treguar gjatë gjithë kesaj kohe që nje vajzë e bukur është edhe shume e zgjuar. Ajo eshte bere shume…


Afërdita Dreshaj krenohet me të fejuarin për një arsye..

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj muaj më parë kurorëzoi dashurinë me fejesë me hokeistin Jakub Kindl. Ajo ka lënë pas pothuajse çdo angazhim nga jeta profesionale, duke iu përkushtuar tërësisht jetës private, shkruan lajmi.net. Së…