Shperndaje në Facebook.

Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO, 18+)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.N

ë video shihen një grua dhe një burrë të ulur në pjesën e prapme të veturës së markës Opel, teksa voziteshin nga një person tjetër.

Ngjarje të tilla nuk janë fort të zakonshme në kryeqytetin e Kosovës. Për më shumë shikojeni videon më poshtë të siguruar nga ‘Gazeta Blic’.

Be the first to comment on "Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO, 18+)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.