Shperndaje në Facebook.

“Shko tek psikiatri”, modelja shtatzënë me barkun petë masakrohet nga ndjekësit

Modelja Sarah Stage lind për pak kohë, por barku i saj duket vetëm sikur ka ngrënë shumë darkë.
Modelja 33-vjeçare ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto ku tregon barkun.

Krahas kësaj fotoje modelja ka shkruar:

Ki durim dhe shijo rrugëtimin”.

Por modelja është masakruar nga ndjekësit e saj.

Një nga komentueset ka shkruar:

Jam një infermiere dhe ti më frikëson. Gjithë këto dieta dhe ushtrime drastike. Shpresoj që ti dhe fëmija jot të jeni normalë pas gjërave që i ke punuar trupit tënd. Të lutem, vizitohu tek një psikiatër për hir të fëmijës.

Be the first to comment on "“Shko tek psikiatri”, modelja shtatzënë me barkun petë masakrohet nga ndjekësit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Shperndaje në Facebook.